ЄБРР ЗАПУСКАЄ НОВУ ПРОГРАМУ ФІНАНСУВАННЯ (IQ ENERGY) З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ

 

За інформацією розміщеною на веб-сайті, IQ energy – це програма, що покликана стати Фінансовим Інструментом для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів енергоефективності. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і вона підтримується донорами з метою надання технічної допомоги та грантів.

В рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні; це означає, що фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності буде доступним через кредити кількох українських банків, які є учасниками Програми.

Ці кредити можуть бути надані зацікавленим приватним власникам житла, у тому числі окремим власникам житла, групам співвласників, та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), та житловим кооперативам. Окрім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.
Також, в залежності від кількості обраних заходів енергоефективності, інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі (гранти) у розмірі 15%-20% від суми інвестицій для фізичних осіб та 25%-35% — для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Детальну інформацію про Програму, технології та умови застосування можна знайти на веб-сайті програми.

Очікується, що дана програма, дасть можливість усім зацікавленим клієнтам застосовувати високоефективні технології та заходи, за для підвищення показників енергоефективності.

 

За матеріалами прес-служби ЄБРР

JoomShaper
Яндекс.Метрика