Членство

Умови членства

   Членами Об'єднання організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» можуть бути обласні, Київська міські організації роботодавців, які визнають Статут Об'єднання та його внутрішні положення, виявили згоду виконувати рішення Об'єднання і сплачують йому відповідні внески. 

   Засновники Об'єднання є його членами. 

   Членами Об'єднання можуть бути організації роботодавців, створення яких відповідає Конвенції Міжнародної організації праці № 87.

   Для вступу до Об'єднання подаються наступні документи:

- письмове звернення до Ради щодо вступу до Об'єднання, із зобов’язанням виконувати вимоги Статуту Об'єднання, у тому числі сплачувати внески;

- письмова згода роботодавця на вступ;

- копія Статуту;

- копія виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

- копія довідки про включення до ЄДРПОУ, виданої Державним комітетом статистики України;

- дані щодо кількості найманих працівників, які працюють у роботодавців-членів заявника;

- дані щодо місцезнаходження виборних та виконавчих органів.

   Форма письмового звернення до Ради щодо вступу до Об'єднання, із зобов’язанням виконувати вимоги Статуту Об'єднання, у тому числі сплачувати внески, а також форми інших документів, які повинні надаватися заявником Об’єднанню, затверджуються Радою  Об’єднання 

   Членам Об'єднання видаються свідоцтва зразка, встановленого Радою Об'єднання.

   Члени Об'єднання мають рівні права у вирішенні будь-яких питань його діяльності незалежно від їх статусу, майнового стану, результатів фінансово-господарської діяльності та інших ознак.

   Рішення про відмову в прийнятті до членів та виключення із членів може бути оскаржене відповідно до законодавства України.

JoomShaper
Яндекс.Метрика